جستجوی ملک

اجاره ویلا انزلی خزر ویلا

اجاره ویلا
قیمت: از شبی 400.000 تومان تومان
شماره تماس راحت طلب: 09113395109
ابراهیمی: 09111394621
توضیحات کوتاه: اجاره ویلا در انزلی
ایجادشده توسط

توضیحات

2026

اجاره ویلا واقع در شهرک بسیار زیبای خزر ویلا بندر انزلی

دارای 95 متر زیر بنا و 1000 متر حیاط فضاسازی شده
دو یا سه خوابه (در صورت تمایل مسافر)
مبله
4 یا 6 تخته
سرویس خواب اضافی
آشپزخانه اپن با سرویس کامل
کولر
شومینه
حیاط فضا سازی شده
جت اسکی (با پرداخت مبلغ جداگانه)
دوچرخه (6 عدد)

موقعیت منطقه : شهرک خزر ویلا در کیلومتر 1 جاده انزلی به آستارا در یکی از بکر ترین نقاط گیلان بعد از بازار آسیای میانه واقع شده است ، این شهرک تنها شهرک متصل به مرداب انزلی می باشد ، که دارای طبیعت بی نظیر و فوق العاده می باشد و ساکنین این شهرک می توانند از داخل خود شهرک سوار قایق شده و از طبیعت و جاذبه های توریستی مرداب و رستوران ساحلی که داخل مرداب می باشد بهره مند شوند. از جمله کسانی که در این شهرک دارای ویلا می باشند داود رشیدی می باشد.

(اقامت در این ویلا با تعداد نفرات بالا مشکلی ندارد)

(در ضمن این ویلا 2 واحد و غیر دربست می باشد)

قیمت اعلام شده مربوط به روزهای عادی و تا سقف ظرفیت نرمال میباشد و قیمت در روز های آخر هفته، تعطیلات، مناسبت ها، ایام نوروز و یا نفرات بیش از ظرفیت نرمال، افزایش می یابد. (( این ویلا در صورت نیاز به صورت دو یا سه خوابه اجاره داده می شود))

موقعیت


انزلی، گیلان

درباره ما

آدرس:گیلان- منطقه آزاد انزلی (زیباکنار)- امین آباد-روبروی مدرسه -مشاورین املاک زیبامسکن
راحت طلب: 5109-339-0911
ابراهیمی: 4621-139-0911
دفتر: 9290-3447-013
خرید و فروش ویلا و زمین - مشارکت در ساخت پیمانکاری(طراحی،نظارت،اجرا)-مشاوره در خرید ،فروش وساخت و اجاره ویلا در تمامی نقاط استان های سرسبز و زیبای گیلان و مازندران

اجاره

لطفا قبل از هماهنگی جهت رزرو ویلا قوانین اجاره را (از سربرگ شرایط و راهنما )با دقت مطالعه نمایید.

درباره زیبا کنار

زیباکنار ناحیه ای ساحلی در استان گیلان و از توابع شهرستان رشت است.منطقه ای به طول حدودا 25 کیلومتر در موازات دریای خزر از حسن رود(مرکز منطقه آزاد انزلی)تا اول کیاشهر می باشد و به مناطقی شامل امیربکنده-باغ محله-تالش محله-حاجی بکنده-امین آباد-خشک اسطلخ-چونچنان و زیباکنار تقسیم می شود.
از آنجایی که زیباکنار از شمال به دریا از جنوب به شهر رشت از شرق به کیاشهر و لاهیجان و از غرب به بندر انزلی منتهی می شود مکانی مناسب با دسترسی آسان و صرف کمترین زمان به تمام نقاط دیدنی گیلان برای مسافرینی می باشد که در این منطقه اسکان پیدا کرده اند.